این روزها سبک زندگی نادرست ما بیماری ها و مشکلات جسمی بسیاری برای ما و اطرافیان ما ایجاد کرده. از مصرف محصولات صنعتی و غیر طبیعی تا محصولات انباشته از انواع سم های شیمیایی و افت کش ها که فراتر از میزان مصرف استاندارد تولیدات کشاورزی است.

همچنین تهیه و خرید محصولات طبیعی و ارگانیک و واسطه های فراوان موجود میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان قیمت این محصولات را افزایش می‌دهد. ما در علی میرزا سعی میکنیم که این محصولات را با مناسب ترین قیمت و در زمان مناسب از بهترین تولید کنندگان ایران به دست شما برسانیم.

فروشگاه آنلاین علی میرزا

فروشگاه علی میرزا با داشتن بیش از 400 محصول طبیعی و ارگانیک از بهترین تولید کنندگان ایران سعی دارد تا در ادامه واسطه ها را به حداقل رسانده و با مدیریت تولید این محصولات، کیفیت محصولات را افزایش و قیمت نهایی را کاهش دهد.

چرا بهتره از ما خرید کنید؟

ما سعی میکنیم که بیشتر محصولات خودمون رو مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان تهیه کنیم تا هم کیفیت مناسب تری داشته باشند و هم سهم سود حاصل از خرید شما بیشتر نصیب تولید کنندگان این محصولات بشه و از طرف دیگه قیمت مصرف کننده محصولات هم پایین تر بیاد.

و در آینده تلاش می‌کنیم که همه محصولات خودمون رو از کشاورزان و تولید کنندگان دست اول خرید کنیم. تا هم شما هزینه کمتری کنید و هم سهم سود کشاورزان و تولیدکنندگان بیشتر بشه و هم ما بتونیم کارمون رو گسترش بدیم و محصولات بیشتری رو برای شما توی فروشگاه محیا کنیم.

به ما سر بزنید، حتی اگر خرید ندارید.

در بعضی از فصول سال و ماه ها به خاطر افزایش تولید برخی از اقلام کشاورزی و … قیمت اونا به شدت کاهش پیدا می‌کنه که به ما این امکان رو میده که قیمت محصولات خودمون رو کاهش بدیم و برای شما محصولاتی رو با تخفیف های زیادی عرضه کنیم.

محصولات را از کجا تهیه میکنیم؟

ما محصولات خود را از تولید کنندگان دست اول خریداری می‌کنیم و سعی ما بر آن است که در آینده خرید های محصولات بدون واسطه از تولید کنندگان و کشاورزان انجام بدیم تا هم به اونا توی کسب درآمد بیشتر کمک کنیم و هم با نظارت تیم خرید محصولات علی میرزا خرید با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتری های عزیزمان قرار گیرند.

سعی ما بر این است که با خرید های مستمر از تولید کنندگان محصولات مرغوب و تعریف چهارچوب های تولید و بسته بندی محصولات روز به روز بر کیفیت آنها بیفزاییم.

محصولات ارگانیک

محصولات ارگانیک ارائه شده در علی میرزا از مزارع تولید محصولات ارگانیک خریداری شده و سطح سموم، آفت کش های و کودهای شیمیایی آنها زیر سطح استاندارد تولیدات کشاورزی بوده و به هیچ وجه از بذر های تغییر ژنتیک یافته (تراریخته) استفاده نشده و از بذر های طبعی و غیر صنعتی استفاده می‌شود.